seo

Garantili SEO hizmeti sitelerin bulundukları sıradan daha iyi bir konuma getirileceğinin garantisini verebilmektir.

Garantili SEO hizmeti sitenin mevcut konumundan daha iyi bir konuma getirileceğine dair verilen garantidir. Bunun yanında verilen hizmet kalıcı olmalı ve kesin çözümler ile birlikte para iadesini kapsamalıdır. Ayrıca garantili SEO hizmetinden birinci sıra vaadi kesinlikle doğru değildir. Tamamen kandırma amaçlı yapılan bir tanıtımdan ibaret olmaktadır. Firmamız öncelikle marka bilincinin oluşması için çalışmakta ve site trafiğinin organik bir şekilde artmasını hedeflemektedir. Bu kapsamda yapılan çalışmalar ile birlikte siteniz bulunduğu konudan çok daha iyi sıralara gelecektir. Elbette ki önceliğimiz birinci sıraya gelebilmektir.

Firma olarak verdiğimiz garanti içerisinde en önemli faktör etkili SEO stratejimiz ve organik trafik artışıdır. Yaptığımız tüm işlemler Google güncellemeleri ile birlikte yapılmaktadır. Güncellemelere uyumlu SEO hizmetimiz ile birlikte sitenizin sıralaması daha yukarılara taşınacaktır.

Garanti Vermediklerimiz

Sitenizin bulunduğu konumdan daha üst sıralara geleceği garantisini vermekteyiz. Trafiğin organik bir şekilde artacağının garantisini vermekteyiz. Daha fazla kitleye ulaşabileceğinin garantisini vermekteyiz. Ancak hangi sıralara çıkacağını ve birinci sıraya çıkacağını garanti etmiyoruz. Elbette firmamızın edindiği tecrübeler, alanında uzman personellerimizin bilgisi bize bu öngörüyü vermektedir. Bu anlamda hangi sıralara çıkacağını tahmin etmekteyiz.

Ancak hangi sıraya çıkacağının garantisini vermiyoruz. Firma olarak daha düşük sıralamalar öngördüğümüz ancak birinci sıraya kadar çıkarttığımız birçok site vardır. Bunları firmamız ile irtibata geçtiğiniz an referans olarak sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Ancak yine belirtilmelidir ki garantili SEO çalışmalarında asla bir sıra söylenmemeli veya kaç sıra artacağı belirtilmemelidir.

Sitenizin Yükselişi İçin Yaptıklarımız

Sitenizin daha üst sıralara çıkması için ilk yapılması gereken, firmamız ile irtibata geçmek. Daha sonrasında firmamız tarafından yapılacak işlemler ile birlikte sitenizin hızlı bir şekilde üst sıralara çıktığını göreceksiniz. SEO uyumlu site ile ilgili yaptığımız hizmetler şunlardır.

  • Site Analizi
  • Anahtar Kelime Analizi
  • Rakip Analizi
  • SEO Planlaması
  • İş ve Zaman Dağılımı
  • SEO Uygulaması

Bu işlemler ile birlikte sitenizin çok kısa sürede yükseldiğini görebileceksiniz.

Site Analizi

Bizimle irtibata geçtikten sonra, site analizi yapılır. Sitenin SEO uyumlu olmayan alanları tespit edilir ve hızlı bir şekilde kaldırılır ya da revize edilir. Bu işlemler ile birlikte siteniz SEO uyumlu hale getirilir.

Anahtar Kelime Analizi

Siteniz için belirlenen anahtar kelimelerin rekabet oranı araştırılır. Hangi rakip firma ya da sitede var olduğu tespit edilir ve nasıl bir planlama ile SEO kullanıldığı belirlenir.

Rakip Analizi

Rakiplerde uygulanan SEO çalışmaları incelendikten sonra sitenizde bulunan eksiklikler tespit edilir. Hangi durumların bu eksikliklere sebep olduğu tespit edildikten sonra bu durumlar raporlanarak sizlere sunulur.

SEO Planlaması

Rakipleri geçmek ve daha yukarı taşınmak için neler yapılması gerektiği tespit edilir. Uygulanacak SEO planlamasının şablonu ortaya çıkar ve nasıl hareket edileceği planlanır.

İş ve Zaman Dağılımı

Sitenizin yükselmesi için yapılacak SEO çalışmaları ve diğer çalımalar ile ilgili planlamalar bu süreçte ele alınır. Ekibimiz tarafından yapılacak işlemler bu süreçte planlanır ve yapılacak işlemlerden performans alınması adına tüm ekip iş dağılımı yapılır.

SEO Uygulaması

Yapılan tüm süreç ve planlamaların hayata geçirilme zamanı olarak diyebileceğimiz aşama SEO uygulama aşama sürecidir. Tüm planlanan işlemler bu süreçte uygulanmaya başlar ve sitenin üst sıralara yükselmesi için tüm işlemler gerçekleştirilir. Maksimum sıra yükselmesi için tam performans çalışılır.

Sizlerde tüm bunlardan ve daha fazlasından yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilir ve kısa süre içerisinde sitenizin üst sıralara yükselmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sitemiz ile irtibata geçmek ve tüm bu hizmetlerden yararlanmak.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanları lütfen doldurun *