google reklam himzeti

Google reklam hizmeti alarak, hedef kitlenize doğrudan ulaşma fırsatı yakalayabilir uygun fiyatlı reklamlar vererek müşterilerinizle kısa yoldan iletişim kurabilirsiniz.

Google reklam hizmeti özellikle Google arama motoruna yazılan kelimelerle bağlantılı olarak çıkan sonuçları kapsamaktadır. Arama listesi sonucunda ilk sıralarda veya sağ taraftaki reklam bölümlerinde çıkmasını sağlayan genel bir hizmettir. Böylece aranan kelimeler sizinle ilgiliyse reklamlarınız kullanıcıların karşısına çıkacaktır.

Böylece web siteniz daha çok kullanıcıya ulaşmaya başlar. Google’da yer alan arama çubuğuna kullanıcılar arama yaptıklarında sizin de reklamlarınız direkt olarak karşılarına çıkacaktır.

Belirlenen ve kullanıcıların en çok arayabilecekleri anahtar kelimeler kullanılarak reklam hizmeti verilmektedir.Böylece bu kelimelerle ilgili arama yapılması durumunda sitede ilk sıralarda reklamlarınız çıkacaktır. Kullanıcılar bu reklamlara tıkladıklarında sizinle ilgili bilgilere doğrudan ulaşabilir, sizinle iletişime geçebilirler. Aynı şekilde sağ altta da sizinle ilgili küçük reklamlar çıkacak ve kullanıcılar size daha kısa yollardan ulaşma imkanı bulacaklardır.

Talep etmeniz durumunda reklamlarınız tüm dünyadaki kullanıcılara ulaşabilir. Hedef kitleniz Türkiye ise yine Türkiye sınırları içindeki aramalarda çıkarsınız. Aynı şekilde belirli bir il hedefiniz bulunuyorsa ve sadece o ile hizmet veriyorsanız, yine belirlenen yerdeki aramalarda çıkacaksınız. Google verilen reklam hizmetini dilerseniz haftalık olarak dilerseniz aylık olarak ödeme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda sitenizin ziyaret edilmesi ve kullanıcıların tıklamasına göre de fiyatlandırma yapılmaktadır. Belirlediğiniz bütçeyle orantılı olarak google üzerinden reklam hizmeti almanız mümkündür. Belirlediğiniz bütçe dolduğu süreye kadar reklamlarınız yayınlanmaya devam edecektir. Bütçenizi günlük ya da haftalık ve aylık olarak belirlemek sizin tercihinize kalmış olan bir durumdur.

Google Reklam Verme

Neredeyse tüm internet kullanıcılarını her şeyi Google üzerinden aramaktadır. Bundan dolayı Google reklam hizmeti vermek oldukça mantıklı bir iştir. Kullanıcılar ne satın alacaklarını, nereye gideceklerini, nerede kalacaklarını, merak ettikleri, satın almak istedikleri her şeyi Google üzerinden aramakta ve daha hızlı daha kolay şekilde hedeflerine ulaşmaktadırlar. Böylece kullanıcılar kendileri ile ilgili aramalar yaptıklarında sizin de vermiş olduğunuz hizmetle ilgili aramalar yaparlarsa reklamlarınız karşılarına çıkacaktır. Bu şekilde doğrudan hedef kitlenize ulaşma fırsatı yakalayabilir, sizi arayan kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Google reklam vermek tercih edebileceğiniz en akılcı ve en gelişmiş reklam seçeneklerinden birisidir.

Kullanıcıların hangi cihazları kullandıkları önemsiz olmaksızın reklamlarda karşılarına çıkabilirsiniz. Kullanıcılar ister bilgisayardan ister telefonlardan arama yapsınlar karşılarına doğrudan siz çıkarsınız. Verdiğiniz hizmet Türkiye geneline hizmet veriyorsa herkeste, yalnızca bir ili kapsıyorsa o ilde yapılan aramalarda kullanıcıların arama motorlarında ilk sıralarda reklam olarak çıkabilirsiniz. Böylece ilgili aramayı yapanlar iletişim bilgileriniz üzerinden size ulaşabilir, hizmetinizden yararlanabilirler.

Kullanıcıları doğrudan web sitenize yönlendiren reklamlar geniş kullanıcılara ulaşmaktadır. Böylece bu reklamlar sayesinde rezervasyonlarınızı, satışlarınızı ve online hizmetlerinizi arttırabilirsiniz. Bununla birlikte telefon numarasını ön plana çıkaran reklamlar da bulunmaktadır. Bu reklamlar genel olarak telefon üzerinden daha pratik bir şekilde hizmet veren işlerle ilgilidir. Bu reklamlardan almanız durumunda telefonlarınız daha çok arama alabilir. Pratik olarak çıkan arama düğmesine kullanıcılar tıklayarak numaranızı çevirmeden sizi arayabilirler.

Google Adsense Hizmeti

Google üzerinden verilen reklamlarda arama yapanların sizin bulunduğunuz konumu haritada bulmasına yardımcı olur. Özellikle işletme reklamlarında çok fazla tercih edilen bu yöntem sayesinde kullanıcılar haritalar üzerinden doğrudan adresinize ulaşabilirler. Bu tip reklamların işletmeler için yararı çoktur. Müşterileri Google üzerinden arama yaparak adresi çok kısa bir sürede doğrudan bulabilir, haritalardan takip ederek kısa sürede ulaşabilir. Müşteri potansiyeli bu şekilde artış gösterecektir.

Google reklamlarının hemen her bütçeye sahip kişiler tarafından verilmesi mümkündür. Günlük, haftalık veya aylık olarak bütçenizi belirleyin ve bu bütçeyi aşılmamasını talep edin. Böylece reklam giderinizi tamamen siz belirlemiş olursunuz. Bütçeniz dolana kadar Google üzerinden reklamlarınız verilmeye devam edecektir.

Doğru müşterileri bulmak için tercih edebileceğiniz en ideal reklam yöntemi Google üzerinden verilen reklamlardır. En önemlisi bütçe aşımı yapmadan doğrudan en ilgili müşterilere ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Böylece hedef kitlenize girmeyen kişilerle iletişim kurmamış boşa zaman harcamamış olursunuz. Google reklam hizmeti birçok açıdan yararlı olan, hemen her işletmenin ve sitenin tercih edebileceği, uygun fiyatlı, yeni nesil ve kullanışlı bir hizmettir.

Hemen Google Reklam Hizmeti Almak İçin
Formu Doldur