içerik rapor görsel

İş odaklı bir Ajans
Yaratıcı bir Ekip

Digitally, tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde veren bir dijital pazarlama ajansıdır. Müşterilerimizin her biri için ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özel stratejiler oluşturuyor, Müşterilerimiz mutlu etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ekibimiz pazarlamacılar, tasarımcılar ve geliştiricilerden oluşuyor ve gerçek sonuçlar elde etmek için çalışıyoruz. Hedeflere ulaşmanın işletmeleri ilerleten şey olduğunu biliyoruz ve müşterilerimizin başarısının kendi performansımızın en iyi ölçütü olduğuna inanıyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak.

Vizyonumuz

Güvenilir ve dijital pazarlama konusunda uzman şirketler arasında, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen adı saygın bir kimlik sahibi olmak.

Hedefimiz

Müşertilerimizin bulunduğu sektörde markalaşmasını sağlamak ve profesyonel yöntemler ile ihtiyaçlarını karşılamak.

Kurumsal kimliğimizi görmek için tıklayınız.

başarı görseli

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Prores

Gayrimenkul Danışmanlığı

Test Plus

Kontrol ve Belgelendirme

Rota Raf

Raf Sistemleri

Dorotti

Hediye Kutu Tasarımı

Bizi Sizden Dinleyin

Uzun yıllardır internete adım atamıyorduk. E-ticaret projemizin düşük bütçemizle hayata geçmesi konusunda başından sonuna kadar yardımcı olan harbi ajans ekibine çok teşekkür ederiz. Sıfır noktasından yüksek satış hacmi yakaladığımız bu karantina günlerine kadar bizlerinde büyük ve dürüst bir pazarlama ekibi olduklarını, gerçek bir yorum yapmamızı isteyerek tekrar hatırlattılar. Ekibimize çok teşekkür ediyoruz.

Yunus Ekmen
Toyzz Game

Türkiye'de örneği olmayan bir sosyal e-ticaret platformu projemiz bulunmaktaydı. Bu projenin yapımından tüm dijital aşamalarına kadar Hakkı Bey ve ekibi bizlere hem danışmanlık hizmeti verdi. Hem de projemizin aktif olarak yayına başladığı günden itibaren yine tüm dijital pazarlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyorlar. Yönlendirmeleri ve bizlere sundukları hizmetler ile kendilerinden çok memnunuz.

Özkan Turp
Giyindim.net

Uzun yıllardır üretici marka olarak Türkiye'nin her yerinde pastane ve kafelere dağıtım gerçekleştiriyoruz. Ancak nihai tüketiciye ulaşma konusunda zorluklar yaşıyorduk. E-ticaret sitesi yaptırmıştık ancak varlığı ile yokluğu birdi. E-ticaret sitemiz düzenli olarak beklentimiz üzerinde yüksek gelir getirmeye başladı. İş ağacımız genişledi. Bir satış departmanımız olmasına rağmen, pazarlama departmanımız yoktu. Ancak artık o da var! Nice başarılı çalışmaları yorumlamak üzere...

Ömer Ali Çakmak
Lokumbox.com